Kontakt


Gdzie się mieścimy?

Siedzibą szkoły jest doskonale znany w Lublinie budynek NOT-u przy ul. Skłodowskiej 3. „Tre interno tre”, można powiedzieć, jako że sala lekcyjna znajduje się na parterze nowoczesnego biurowca w pokoju nr 3. Mieścimy się zatem w prestiżowym towarzystwie Centrum Spotkania Kultur, Filharmonii czy Lubelskiego Centrum Konferencyjnego.

Co więcej, zmotoryzowani mogą wygodnie korzystać z podziemnych parkingów Plazy, której wyjście od strony Sądu Apelacyjnego oddalone jest raptem o 100 metrów od wejścia do siedziby Sul Serio. Polecamy też korzystanie z podziemnego parkingu pod Placem Teatralnym  (wjazd od ul. Radziszewskiego).

Rowerzyści mają do dyspozycji liczne stojaki u-kształtne tuż przy wejściu do siedziby szkoły. W pobliżu Sul serio znajdują się cztery stacje roweru miejskiego: przy UMCS, KUL, Plazie oraz Sądzie Rejonowym przy Krakowskim Przedmieściu.  Dla ciekawskich dodajmy, że Sul serio położona jest 1906 kilometrów od rzymskiego Colosseum.

 

Uwaga, jeśli chcesz porozmawiać z lektorem o kursach lub zapisać się na zajęcia w siedzibie szkole, umów się na spotkanie telefonicznie lub mailowo.

531 051 969
kontakt@sulserio.pl
ul. Skłodowskiej 3, 20-400 Lublin